Erik Byström ojemålning

Erik Byström ojemålning
Erik Byström ojemålning
Erik Byström ojemålning
Erik Byström ojemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Skogslandskap, signerad och daterad -45, olja på pannå, ca 41x54 cm

876693

2021-02-16