Ola Billgren komposition

Ola Billgren komposition
Ola Billgren komposition
Ola Billgren komposition
Ola Billgren komposition

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001): komposition med ryggvänd kvinna, signerad och daterad Ola Billgren - 64, numererad 23/100, bildmått: 13,5x34,5 cm.

Ej examinerad ur ram

876696

2021-02-15