Igge Karlsson oljemålning

Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

IGGE KARLSSON (1932-2009): Figurkomposition, signerad och daterad Igge -90, olja på duk, ca 77x98 cm

Kuntoraportti

Lagning på duk

876697

Päivämäärä:

2021-02-14