Igge Karlsson oljemålning
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
IGGE KARLSSON (1932-2009): Figurkomposition, signerad och daterad Igge -90, olja på duk, ca 77x98 cm
Kuntoraportti
Lagning på duk
876697
Päivämäärä:
2021-02-14