Igge Karlsson akvarell

Igge Karlsson akvarell
Igge Karlsson akvarell
Igge Karlsson akvarell
Igge Karlsson akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IGGE KARLSSON (1932-2009): Komposition av ansikte, signerad och daterad Igge K -75, akvarell, ca 69x48 cm

876698

2021-02-14