Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BO BESKOW (1906-1989): Abstrakt komposition, signerad Beskow, olja papper lagd på pannå, ca 50x63 cm
Papper med sprickor/skador
876699
2021-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här