Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938-2014): Skrotbilar, signerad o daterad -01, 126/295, färglitografi, bildmått ca 25x35 cm

876701

2021-02-14