Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (3) Exotiska blommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -74 samt -75, numrerade 132/360, 89/360 samt 20/360, färglitografi, ca 22,5x28 cm
876705
2021-02-14