Karl Axel Pehrson färglitografier

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (3) Exotiska blommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -74 samt -75, numrerade 132/360, 89/360 samt 20/360, färglitografi, ca 22,5x28 cm

876705

2021-02-14