Berndt Friberg

Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981): vas, signerad Friberg, Gustavsbergs studiohand, årsbokstav E, cylinderformad, blå och brun harpäls glasyr, höjd ca 23 cm

Hals med lagning

876709

2021-02-14