Brickbord
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRICKBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, bricka och underrede med bemålad dekor, höjd ca 51, diameter 60 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis hårt slitage, sprickor i sarg och bricka
876718
2021-02-20