Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, rokokostil, 1900-tal, längd ca 130 cm, sitthöjd 43 cm, djup 85 cm
Bruksslitage samt klädsel med grövre slitage samt fläckar
876723
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här