Soffa rokokostil

Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, rokokostil, 1900-tal, längd ca 130 cm, sitthöjd 43 cm, djup 85 cm

Bruksslitage samt klädsel med grövre slitage samt fläckar

876723

2021-02-14