Hyllsystem Ingolf Bahus
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HYLLSYSTEM, Ingolf Bahus, Gusten Bahus Eftr. A/S, Norge, 1950/60-tal, teakfanér, luckor med rotting, bestående av 2 skåp med luckor och hyllinredning, 3+1 gavlar, 6 hyllor, mått skåp, höjd ca 33,5, 80x39 cm, hyllor ca 80x20 cm, höjd gavlar 3 st 176 cm, kortare gavel ca 50 cm
Ytskador, fläckar, rotting med skador
876736
2021-02-16