Byrå Bertil Fridhagen
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BERTIL FRIDHAGEN, byrå, för Bodafors, 1900-talets mitt, 4 lådor, fanér i teak, märkt Bodafors 1964, höjd ca 70, 65x40 cm
Kuntoraportti
smärre slitage
876737
Päivämäärä:
2021-02-16