Sideboard Bräntorps

Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, Bräntorps, 1950/60-tal, fanerat med teak, höjd ca 73, 129x42 cm

876739

2021-02-16