Longines Armbandsur 18K 1940-tal
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LONGINES, armbandsur, 1940-tal, 18K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, krona märkt Longines med monogram, senare präglad läderrem ej original, serie nr. 6017620, verk nr. 6017620, kaliber 27.0, diam ca 31 mm
Bruksslitage. Glas med skada. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
876774
2021-02-14