Longines Armbandsur 18K 1940-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LONGINES, armbandsur, 1940-tal, 18K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, krona märkt Longines med monogram, senare präglad läderrem ej original, serie nr. 6017620, verk nr. 6017620, kaliber 27.0, diam ca 31 mm

Bruksslitage. Glas med skada. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

876774

2021-02-14