David Larsson

David Larsson
David Larsson
David Larsson
David Larsson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID LARSSON (född 1968): "Abstract 4B", signerad David Larsson och numrerad 17/50, serigrafi, 72 x 72 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.

876787

2021-02-14