Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
OSSIAN GYLLENBERG (1884-1943): "April", motiv från Ugglarp, signerad Gyllenberg, daterad 35, olja på duk, ca 42x59 cm
876794
2021-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här