Oljemålning Ossian Gyllenberg

Oljemålning Ossian Gyllenberg
Oljemålning Ossian Gyllenberg
Oljemålning Ossian Gyllenberg
Oljemålning Ossian Gyllenberg
Oljemålning Ossian Gyllenberg
Oljemålning Ossian Gyllenberg
Oljemålning Ossian Gyllenberg
Oljemålning Ossian Gyllenberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OSSIAN GYLLENBERG (1884-1943): "April", motiv från Ugglarp, signerad Gyllenberg, daterad 35, olja på duk, ca 42x59 cm

876794

2021-02-17