Lampfot okänd formgivare 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LAMPFOT, 1900-talets andra del, okänd formgivare, delvis glaserad, höjd ca 40 cm

876798

2021-02-14