Gouache Lennart Rosensohn

Gouache Lennart Rosensohn
Gouache Lennart Rosensohn
Gouache Lennart Rosensohn
Gouache Lennart Rosensohn
Gouache Lennart Rosensohn
Gouache Lennart Rosensohn
Gouache Lennart Rosensohn
Gouache Lennart Rosensohn

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): komposition med piprökande män, signerad Rosensohn och daterad- 90, gouache, ca 49x64 cm

876803

2021-02-14