Filbunkeskål

Filbunkeskål
Filbunkeskål
Filbunkeskål
Filbunkeskål
Filbunkeskål
Filbunkeskål

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

FILBUNKESKÅL, 18/1900-tal, allmoge, grönt glas, höjd ca 8,5, diameter ca 27,5 cm

Åldersrelaterat, sprickbildning, krackelering i luftbubbla

876818

2021-02-20