KONFERENSBORD
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONFERENSBORD, runt, fanerat i lövträ, brickmärkt AB Svenska möbelfabrikerna, Bodafors, diameter ca 150, höjd 70 cm
Proviniens Hakon Ahlberg, grundare till Sveriges arkitekters riksförbund
Bruksslitage. nermonterat
876822
2021-02-20