KONFERENSBORD

KONFERENSBORD
KONFERENSBORD
KONFERENSBORD
KONFERENSBORD
KONFERENSBORD
KONFERENSBORD
KONFERENSBORD
KONFERENSBORD
KONFERENSBORD
KONFERENSBORD

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONFERENSBORD, runt, fanerat i lövträ, brickmärkt AB Svenska möbelfabrikerna, Bodafors, diameter ca 150, höjd 70 cm
Proviniens Hakon Ahlberg, grundare till Sveriges arkitekters riksförbund

Bruksslitage. nermonterat

876822

2021-02-20