John Thorgren

John Thorgren
John Thorgren

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JOHN THORGREN (1918-2000): landskap, signerad och nunmrerad John Thorgren, 37/360, litografi ca 70x50 cm

Zustandsbeschreibung

876828

2021-02-20