Taklampa Gunnel Nyman

Taklampa Gunnel Nyman
Taklampa Gunnel Nyman
Taklampa Gunnel Nyman
Taklampa Gunnel Nyman
Taklampa Gunnel Nyman
Taklampa Gunnel Nyman

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNEL NYMAN, tillskriven, taklampa, Idman Finland, 1950-tal, stomme av förkromad metall, kupa av delvis frostat glas, kupans höjd ca 37, diameter 34 cm

Mindre slitage

876833

2021-02-18