Mats Theselius kryddhylla
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATS THESELIUS, "Bengt och Elisabeths drömkryddhylla", signerad och daterad 1991, gulmålad plywood, ca 245x244 cm
Proveniens: Bukowskis, moderna kvaliten, 02-11-06
Bruksslitage, spricka i bordsben, hyllplan saknas, ställvis kraftigt slitage
876834
2021-02-20