Kosta glaservisdelar
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOSTA, 51 dlr, glasservisdelar, Rosersberg, formgivna av Elis Berg bestående av 12 vinglas, 12 starkvinsglas, 13 snapsglas, 13 seltersglas, 1 övrigt glas
Bruksslitage, repor, nagg förekommer
876838
2021-02-20