Kosta glaservisdelar

Kosta glaservisdelar
Kosta glaservisdelar
Kosta glaservisdelar
Kosta glaservisdelar
Kosta glaservisdelar
Kosta glaservisdelar
Kosta glaservisdelar
Kosta glaservisdelar

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

KOSTA, 51 dlr, glasservisdelar, Rosersberg, formgivna av Elis Berg bestående av 12 vinglas, 12 starkvinsglas, 13 snapsglas, 13 seltersglas, 1 övrigt glas

Bruksslitage, repor, nagg förekommer

876838

2021-02-20