Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KASSAKISTA, 1800-talets mitt, järn, grön- och svartmålad, senare nyckel, höjd ca 52 cm, ca 76x46 cm
Zustandsbeschreibung
Låset fungerar delvis, slitage, färgbortfall på baksidan
876844
2021-02-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner