Kassakista 1800-tal

Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KASSAKISTA, 1800-talets mitt, järn, grön- och svartmålad, senare nyckel, höjd ca 52 cm, ca 76x46 cm

Zustandsbeschreibung

Låset fungerar delvis, slitage, färgbortfall på baksidan

876844

2021-02-14