Hörnskåp
Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, England fanerat i mahogny, överdel med vitrin med glashyllor, belysning, höjd ca 180, 38x38 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
Belysning ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
876845
2021-02-20