Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, England fanerat i mahogny, överdel med vitrin med glashyllor, belysning, höjd ca 180, 38x38 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage
Belysning ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

876845

2021-02-20