Steiff björn

Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn
Steiff björn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEIFF BJÖRN på hjul, 1970-tal, knappögon, med sadel (ej original), svänghjul, höjd ca 40, längd ca 55 cm

Bruksslitage, ställvis kraftigt, sadel (ej original) medföljer

876846

2021-02-20