Matbord 19/2000-tal

Matbord 19/2000-tal
Matbord 19/2000-tal
Matbord 19/2000-tal
Matbord 19/2000-tal
Matbord 19/2000-tal
Matbord 19/2000-tal
Matbord 19/2000-tal
Matbord 19/2000-tal
Matbord 19/2000-tal
Matbord 19/2000-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 19/2000-tal, glas och marmor, höjd ca 73, diameter 125 cm

Naggar i marmor

876854

2021-02-14