Gunnel Nyman tre vaser

Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser

Klubbat för:

420 EUR

Utropspris

600 EUR

GUNNEL NYMAN, TRE VASER signerad med syrapenna G. Nyman Nuutajärvi Notsjö, sent 1940-tal, brungult, lila och klart glas med musch, höjd 7-9 cm, diameter 14,5-18,5 cm

876859

2021-02-14