Spegel gustaviansk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, gustaviansk stil, förgyllt trä, 1900-talets andra hälft, pärlstavsdekor, krön i form av rosettgirland samt rosor, diameter 49 cm, höjd inkl krön 58 cm
Kuntoraportti
876869
Päivämäärä:
2021-02-14