Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, gustaviansk stil, förgyllt trä, 1900-talets andra hälft, pärlstavsdekor, krön i form av rosettgirland samt rosor, diameter 49 cm, höjd inkl krön 58 cm

Kuntoraportti

876869

Päivämäärä:

2021-02-14