Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FLORENCE KNOLL, soffbord, Knoll, samtida, kromat underede av stål, toppskiva av emperadormarmor, stämplat i stålet, höjd ca 35, 210x57 cm
Bruksslitage
876870
2021-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här