Florence Knoll soffbord med marmor

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FLORENCE KNOLL, soffbord, Knoll, samtida, kromat underede av stål, toppskiva av emperadormarmor, stämplat i stålet, höjd ca 35, 210x57 cm

Bruksslitage

876870

2021-02-18