Damien Hirst

Damien Hirst
Damien Hirst
Damien Hirst
Damien Hirst
Damien Hirst
Damien Hirst
Damien Hirst
Damien Hirst
Damien Hirst
Damien Hirst

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAMIEN HIRST, Kate Moss, "Use Money Cheat Death "12" vinyl, signerad och numrerad 257/666, etikettmärkt, White Cube Gallery, 2009. 31x31 cm.

ÖVRIGT:
Den här skivan kommer med tidningen TAR från 2009, på vilken samma design av Hirst förekommer på framsidan.

876872

2021-02-15