Damien Hirst
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DAMIEN HIRST, Kate Moss, "Use Money Cheat Death "12" vinyl, signerad och numrerad 257/666, etikettmärkt, White Cube Gallery, 2009. 31x31 cm.
ÖVRIGT:
Den här skivan kommer med tidningen TAR från 2009, på vilken samma design av Hirst förekommer på framsidan.
876872
2021-02-15