Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stadsbild, akvarell med täckvitt, 1900-talets första hälft, signerad L. STR, bildstorlek 28 x 16,5 cm.
Något gulnad, mindre fläckar, ej examinerad ur ram.
876875
2021-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här