Soffa samt karmstolar
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, KARMSTOLAR, 3 dlr., 1900-talets första hälft, blandstil, skuren dekor, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 42 cm, soffans längd 125 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, repor, märken och slag
876877
2021-02-18