Soffa samt karmstolar

Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, KARMSTOLAR, 3 dlr., 1900-talets första hälft, blandstil, skuren dekor, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 42 cm, soffans längd 125 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, repor, märken och slag

876877

2021-02-18