Spelbord
Closed
2021-02-14
876886
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1800-tal, nyrokoko, skuren dekor, skiva mahognyfanér, höjd 75, 89x43 cm
Repor, bruksslitage