Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-tal, nyrokoko, skuren dekor, skiva mahognyfanér, höjd 75, 89x43 cm

Repor, bruksslitage

876886

2021-02-14