Huvudlag för häst omkring 1900

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUVUDLAG, 3 st, för häst, omkring 1900, läser, smide samt metall, 2 st med kunglig krona på skygglappar, längd ca 55 cm

Proveniens: Rosendals slott

Slitage,

876890

2021-02-18