Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, senempire, 1800-tal, fanérad i mahogny, 142x65 cm

Fanérskador, sprickor

876895

2021-02-14