Umar Tell oljemålning

Umar Tell oljemålning
Umar Tell oljemålning
Umar Tell oljemålning
Umar Tell oljemålning
Umar Tell oljemålning
Umar Tell oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UMAR TELL (1927-2007): Komposition, signerad Tell, olja på duk, 73x65 cm

876897

2021-02-14