Georg Pauli akvarell

Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Fjällandskap, signerad GP, daterad i passepartout 1900, akvarell, bladmått 22x13 cm

Kant med reva

876899

2021-02-14