Spegel med konsol 1900-tal

Spegel med konsol 1900-tal
Spegel med konsol 1900-tal
Spegel med konsol 1900-tal
Spegel med konsol 1900-tal
Spegel med konsol 1900-tal
Spegel med konsol 1900-tal
Spegel med konsol 1900-tal
Spegel med konsol 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL MED KONSOL, 1900-tal, bronserad, konsol med marmorskiva, spegel ca 57x48 cm, konsol höjd 74, 54x25 cm

Slitage, märken förekommer

876901

2021-02-18