Klubbat för:
150 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Röda figurer, signerad E Cullberg, olja på duk, 185 x 125 cm
876902
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här