Oljemålning, Erland Cullberg

Oljemålning, Erland Cullberg
Oljemålning, Erland Cullberg

Klubbat för:

150 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Röda figurer, signerad E Cullberg, olja på duk, 185 x 125 cm

876902

2021-02-28