Oljemålning, Erland Cullberg
Klubbat för:
150 000 SEK
Arviointi
18 000 SEK
Kuvaus
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Röda figurer, signerad E Cullberg, olja på duk, 185 x 125 cm
Kuntoraportti
876902
Päivämäärä:
2021-02-28