Sekretär Italien
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, omkring 1900, rokokostil, Italien, intarsia med blomsterdekor, beslag i mässing, underdel med två lådor, höjd ca 90, 90x32 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och slag, 1 nyckel medföljer, låset kärvar vid inskrivningstillfället
876906
2021-02-18