Sekretär Italien

Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, omkring 1900, rokokostil, Italien, intarsia med blomsterdekor, beslag i mässing, underdel med två lådor, höjd ca 90, 90x32 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och slag, 1 nyckel medföljer, låset kärvar vid inskrivningstillfället

876906

2021-02-18