Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1800-tal, skiva fanérad i alrot, höjd ca 73, 103x103 cm
Saknar låsfunktion, stabiliserat underrede. Bruksslitage
876916
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här